Polski

Pracuj jako lekarz we Francji

Któż nie marzy o wakacjach we Francji?

Lazurowe Morze Śródziemne, piękne fale oceanu, średniowieczne zamki, zielone szlaki turystyczne, dzika przyroda, wysokie szczyty górskie, które zapraszają do wspinaczki i jazdy na nartach. To wszystko jest w zasięgu ręki, wystarczy wybrać.

Do tego trzeba dorzucić przyjemne życie, doskonałą kuchnię i oczywiście wino.

Jak zawsze na przyjemności trzeba zapracować.

Francja to duży kraj, w którym działa niezliczona ilość szpitali publicznych i prywatnych. W wielu regionach Francji istnieje wiele wolnych miejsc dla lekarzy wszystkich specjalności.

Wybór i rodzaj miejsca pracy zależy od Ciebie: szpital publiczny, klinika prywatna, możliwość pracy w obu sektorach jednocześnie czy zatrudnienie na etacie zastępcy.

Praca we francuskim sektorze opieki zdrowotnej oferuje również następujące korzyści:

- dobre warunki pracy

- autonomia zawodowa

- dużo czasu dla pacjenta (średnia konsultacja wynosi od 15 do 20 minut)

- przyjazne kontakty między lekarzem a pacjentem

- dotacje i / lub zwolnienia podatkowe w niektórych częściach Francji

Nasza agencja Work your Way to France specjalizuje się w usługach dla sektora medycznego oferując usługi umożliwiające znalezienie pracy i rozpoczęcie nowego życia we Francji.

Język francuski nie jest łatwy, lecz nauka jego to sama przyjemność . Któż nie chciałby uczyć się języka Moliera i Balzaca, Brassensa i Aznavoura. Pomożemy Ci przejść przez ten trudny moment, mamy doświadczenie. Od 2010 roku szkolimy lekarzy w języku francuskim, ze szczególnym uwzględnieniem języka medycznego.

Aby jak najlepiej poprowadzić polskich lekarzy, współpracujemy z anestezjologiem, mieszkającym we Francji, dr. Markiem Kumelowskim. Wspólnie opracowaliśmy program, który pomoże Ci odnieść sukces i spełnić marzenia.

Prowadzimy intensywne kursy francuskiego języka medycznego, dostosowane do Twojej specjalizacji. Dysponujemy szeroką gamą interesujących ofert pracy w całej Francji. Nasi eksperci pomagają w dziedzinie transferu zawodowego i osobistego do Francji.

Mamy możliwości, aby zapewnić Ci najlepsze przygotowanie i przekazać pełne informacje. To nasza siła.

Ponieważ nie musimy korzystać z pośrednictwa innych firm, możemy przedstawić Ci pełen obraz tego co Cie czeka .

Będziemy Ci pomagać przed, w trakcie i po starcie we Francji.

Nie zostaniesz pozostawiony samemu sobie.

Czy jesteś gotowy spędzić od 1 do 4 tygodni we Francji biorąc udział w proponowanym przez nas wielokierunkowym procesie przygotowań ?

Nasi francuscy klienci, z którymi współpracujemy, są gotowi zainwestować w Twoja przyszłość, pokrywając w całości koszty naszych usług!

Bardziej szczegółowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej (w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim i niemieckim): http://workyourwaytofrance.com