Polski

groupes de 4 personnes maximum

Uwaga: poniższy tekst jest rozszerzonym podsumowaniem! Pełna treść znajduje się w części poświęconej innym językom.

Wybierasz się do Francji, by w niej zamieszkać i pracować i chcesz mieć jak najlepszy start?
To weź udział w szkoleniu Work your Way to France!

Work your Way to France jest unikalną kombinacją lekcji języka francuskiego i treningu osobistego w trakcie procesu emigracji.

Lekcje języka francuskiego odbywają się w grupach nie przekraczających 4 osób, a proces praktycznej nauki języka i emigracji wspierany jest przez trenera.

Po ukończeniu kursu uczestnik doskonale przygotowany jest do rozpoczęcia życia we Francji: nasza wiedza ekspercka, pasja i ambicja umożliwia szybki start!
Oferta szkoleniowa
Oferta szkoleniowa obejmuje kursy w wymiarze 1, 2, 4 lub 8 tygodni i tygodni tematycznych.

I. Szkolenia

A. Intensywny indywidualny kurs języka francuskiego.

1. 1-tygodniowy kurs przeznaczony jest dla uczestników posiadających już znajomość języka francuskiego (poziom A2+ lub wyższy).
*Kurs „Medyczny język francuski” dopasowany do specjalizacji medycznej uczestnika (por. również: www.medischfrans.com).
*Kurs „Język francuski biznesu”.
*Kurs „Język francuski dla sektora turystyki”.
*Kurs „Język francuski ogólny” dostosowany do zawodu i indywidualnych potrzeb uczestnika.

Wszystkie kursy indywidualne w wymiarze jednego tygodnia organizowane są w luksusowej rezydencji w okolicach Saint-Honoré-les-Bains. Uczestnicy mogą tam również mieszkać (por.: www.francaismedical.com > l’institut).

B. Kursy grupowe języka francuskiego (grupy nie przekraczające 4 osób) + opieka trenera w praktyce językowej i sprawach związanych z emigracją.


1. 2-tygodniowy program kursu dla uczestników z bardzo ograniczoną znajomością języka francuskiego (poziom A1 lub niższy) > Program dzienny, por. FAQ.
2. 2-tygodniowy program kursu dla uczestników posiadających już jakąś znajomość języka francuskiego (poziom A2 lub wyższy) > Program dzienny, por. FAQ.
3. 4-tygodniowy program kursu dla uczestników z bardzo ograniczoną znajomością języka francuskiego (poziom A1 lub niższy) > Program dzienny, por. FAQ.
4. 4-tygodniowy program kursu dla uczestników posiadających już znajomość języka francuskiego (poziom A2 lub wyższy) > Program dzienny, por. FAQ.
5. 8-tygodniowy dłuższy program kursu dla uczestników nieposiadających znajomości języka francuskiego (poziom A1 lub niższy) , który skierowany jest do osób, mogących i chcących przeznaczyć na niego więcej czasu, ponieważ istotna jest dla nich bardzo dobra znajomość języka francuskiego. > Program dzienny, por. FAQ.

Wszystkie programy przeznaczone dla grup, złożone są z następujących części:Lekcje

W grupie nie przekraczającej 4 osób, uczestnik otrzymuje wyjaśnienia dotyczące gramatyki francuskiej, uczy się słownictwa w powiązaniu z kontekstem, pracuje nad wymową oraz poddawane są rewizji zadania wykonane przez niego samodzielnie.
Godziny z trenerem
W grupie nie przekraczającej 4 osób, uczestnik przeprowadzany jest przez praktyczny proces nauki języka z naciskiem na ćwiczenia językowe. Wszystko powiązane tematycznie z emigracją i międzykulturowością. Najistotniejszy jest zawsze profil uczestnika i jego życzenia.

Nauka własna
Uczestnik pracuje nad językiem francuskim w swoim własnym tempie przy pomocy zadań dopasowanych do jego potrzeb.
Lunch
Każdego dnia omawiany jest temat z codziennego życia.
Konsultacje
Na koniec każdego dnia, uczestnik może zwrócić się ze wszystkimi swoimi pytaniami, które dotyczą go osobiście, takimi jak pytania w sprawie dodatkowych zadań, które wykonał, czy dotyczące e-maila, który chce wysłać do którejś z francuskich instytucji itp.
Atrakcje w weekendy
W trakcie weekendów uczestnik ma możliwość przyłączyć się do rożnych działań, które oferowane są przez Office du Tourisme z Saint-Honoré-les-Bains.
Po lekcjach
Dzięki współpracy Work your Way to France z szeregiem wybranych sklepów i restauracji oraz biblioteką w Saint-Honoré-les-Bains, również w wolnym czasie uczestnika jest mu poświęcana szczególna uwaga i prowokowany jest on do prowadzenia rozmów.

Plan 2017
Terminy 1-tygodniowych kursów indywidualnych

Tygodnie 35, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 49, 51

Termin rozpoczęcia programu 2-tygodniowego

11/09 – 22/09
13/11 – 24/11

Termin rozpoczęcia programu 4-tygodniowego

3/07 – 28/07
21/08 – 15/09
25/09 – 20/10
23/10 –17/11
27/11 – 22/12

Dla kogo przeznaczone są nasze kursy?

Oferta szczególnie skierowana jest do uczestników, którzy:
zamierzają we Francji zamieszkać, pracować i/lub studiować.
po prostu chcą lepiej poznać język i kulturę Francji.
przenoszą się do Francji wraz z rodziną i chcą pomóc członkom swojej rodziny, jak najlepiej się do tego przygotować.
jako lekarze, chcą skorzystać ze specjalnie przygotowanego dla ich grupy zawodowej programu, w trakcie którego w ciągu 3 lub 7 tygodni uczestniczą w programie Work your Way to France i 1-tygodniowym intensywnym kursie medycznego języka francuskiego: www.workyourwaytofrance/medical.
Prześlij do nas e-mail, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji lub skorzystać z porady, który z programów najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Ceny
1-tygodniowy kurs indywidualny: 2100 EUR*
* A w nim:

Lekcje języka francuskiego
Wynajęcie luksusowego domu (w cenie woda, gaz i światło)
Podręczniki do nauki + materiały dydaktyczne
Zestawy śniadaniowe + lunch w dni prowadzenia kursu

Przewóz z i do stacji TGV Le Creusot
2-tygodniowy kurs grupowy: 2200 EUR**
4-tygodniowy kurs grupowy: 3450 EUR**
8-tygodniowy kurs grupowy: 6200 EUR**

**Kursy grupowe obejmują:
Lekcje języka francuskiego, godziny z trenerem i konsultacje
Wynajęcie apartamentu (w cenie woda, gaz i światło)
Podręczniki do nauki + materiały dydaktyczne
Lunch w dni prowadzenia kursu
Koszty działań we współpracy z Office du Tourisme de Saint-Honoré-les-Bains
Przewóz z i do stacji TGV Le Creusot
UWAGA: W przypadku pary mieszkającej w jednym apartamencie zniżka w wysokości 10%

Informacje dotyczące różnych apartamentów na potrzeby kursów grupowych
Centrum szkoleniowe Work your Way to France - z czterema urządzonymi ze smakiem apartamentami - mieści się w luksusowej otoczonej parkiem wilii „Villa des Fleurs”. Willa położona jest w centrum miejscowości turystycznej St.-Honoré-les-Bains, w której znajdują się termy, basen, korty tenisowe, kino, supermarket, piekarnia, różne restauracje i kawiarnie.
St.-Honoré-les-Bains położone jest w pięknym Parc Naturel Régional Le Morvan (Bourgogne).

Kto kryje się za Work your Way to France?

Inicjatorami Work your Way to France są Maarten STROES (nauczyciel języka francuskiego) i Lonneke GROBBEN (trenerka praktycznego użycia języka i emigracji).
„Odkąd wyemigrowaliśmy Maarten uczy na kursach medycznego języka francuskiego lekarzy, którzy przystępują do pracy we Francji, a Lonneke w imieniu szeregu francuskich instancji kieruje obcokrajowcami, którzy osiedlają się w okolicy. Zdaliśmy sobie sprawę, że osoby które uczestniczą w naszych lekcjach lub, którymi kierujemy, w większości napotykają na te same progi, pytania czy niejasności. Z tego powodu opracowaliśmy ambitny program, który ma umożliwić w jak największym stopniu odpowiedzenie na indywidualne potrzeby osób, które emigrują do Francji.

Kontakt - przejdź na stronę „Kontakt”.

wilt u als arts in Frankrijk werken
omgeving taalcentrum frans | rural country french training centre | campagne centre de formation français